آمار بازدیدکنندگان

28امروزmod_vvisit_counter
20دیروزmod_vvisit_counter
106این هفتهmod_vvisit_counter
80هفته گذشتهmod_vvisit_counter
64این ماهmod_vvisit_counter
376ماه گذشتهmod_vvisit_counter
13944088کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 2 مهمان حاضر
IP شما: 3.89.204.127
 , 
امروز: 12 آذر 1400

خدمات مرکز

1-  ویزیت سرپایی روانپزشک :بیماران عزیز میتوانند با هماهنگی واحد پذیرش از طریق تماس تلفنی ویا مراجعه به سایت کلینیک و تعیین وقت ملاقات از ویزیت پزشک متخصص اعصاب و روان و یا سایر واحدها  استفاده نمایند همچنین کسانی که نیاز به انجام مشاوره جهت ترک اعتیاد را دارند میتوانند بصورت تلفنی و یا مراجعه حضوری به شکل رایگان اطلاعات لازم را کسب نمایند .
2-  ویزیت روانشناس : کلیه افراد میتوانند با تعیین وقت قبلی جهت استفاده از انواع روشهای روان درمانی و  مشاوره روانشناس در زمینه های مختلف از جمله ازدواج ،زناشویی ،بلوغ ،خانواده ،اشتغال  و ...به شکل جلسات فردی و گروهی و همچنین انجام انواع آزمون های روانشناختی  از خدمات این مرکز استفاده نمایند .
3-  بستری بیماران دچار اختلالات روانپزشکی : چنانچه طبق نظر پزشک معالج نیاز به بستری کردن بیمار جهت انجام اقدامات درمانی باشد ،این مرکز به شکل یک بیمارستان خصوصی و تخصصی با امکانات هتلی بسیار مطلوب ،پذیرایی بیماران میباشد .

4-  بستری به شکل پانسیون : چنانچه خانواده بیماران مبتلا به اختلالات روانی مزمن و یا مصرف کننده مواد افیونی تمایل به پانسیون کردن بیمار خود برای مدت طولانی داشته باشند می توانند از امکانات  این مرکز استفاده نمایند .
5-  بستری ترک اعتیاد : در این کلینیک کلیه خدمات مربوط به درمان و ترک سوءمصرف مواد مخدر و محرک ارائه میگردد که بنا به تشخیص پزشک معالج میتواند به شکل سم زدائی و یا درمان دارویی باشد . همچنین تستهای تشخیصی مربوط به تمامی مواد اعتیاد آور  (مخدر ، محرک  و روانگردان)در این مرکز انجام می شود.
6-  درمانهای جانبی : بیمارانی که طبق صلاحدید پزشک نیاز به الکترو شوک مغزی (ECT) دارند میتوانند از خدمات این مرکز بطور بستری یا سرپایی استفاده نمایند .

نظرسنجی

با افراد مبتلا به اعتیاد چگونه باید رفتار کرد؟